Sezóna 2018-2019

 

VÝSLEDKY  18.8. – 19.8.2018                                                                                        
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 19.08.2018 1.FC VIKTORIE PŘEROV 5 – 1 MSŽD V
ročník 2005 19.08.2018 1.FC VIKTORIE PŘEROV 5 – 1 MSŽD V
ročník 2005-06   volno      
ročník 2005-06   volno      
ročník 2007 18.08.2018 ŠSK BÍLOVEC 16 – 3 SpSM V
ročník 2008   volno      
ročník  2010   volno      
ročník  2011   volno      

 

VÝSLEDKY   25.8. – 26.8.2018                                                                                      
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 25.08.2018 ŠSK BÍLOVEC 4 – 1 MSŽD D
ročník 2005 25.08.2018 ŠSK BÍLOVEC 2 – 2 MSŽD D
ročník 2005-06   volno      
ročník 2005-06   volno      
ročník 2007 25.08.2018 1.FC VIKTORIE PŘEROV 24 – 2 SpSM D
ročník 2008   volno      
ročník  2010   volno      
ročník  2011   volno      

 

VÝSLEDKY   1.9. –  2.9.2018                                                                                         
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 01.09.2018 TJ  VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 4 – 0 MSŽD V
ročník 2005 01.09.2018 TJ  VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 0 – 3 MSŽD V
ročník 2005-06 01.09.2018 TJ GRANITOL M.BEROUN 3 – 10 OP D
ročník 2006 01.09.2018 TJ SOKOL TROUBELICE 2 – 0 OP D
ročník 2007 02.09.2018 TJ  VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 15 – 1 SpSM V
ročník 2008 02.09.2018 SK CHVÁLKOVICE 2 – 4 KS Chvál.
    SULKO ZÁBŘEH 3 – 5    
    ZUBR BŘEROV 2 – 5    
ročník  2010 02.09.2018 SOKOL PŇOVICE 19 – 0 OP Lužice
    SIGMA OLOMOUC 4 – 14    
    SK UNIČOV 7 – 4    
ročník  2011 02.09.2018 SK UNIČOV 7 – 2 OP Uničov
    SOKOL ÚJEZD u Un. 7 – 2    
    SK PASEKA 3 – 0 k.    

 

VÝSLEDKY   8.9. –  9.9.2018                                                                                          
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 08.09.2018 BANÍK OSTRAVA 1 – 6 MSŽD D
ročník 2005 08.09.2018 BANÍK OSTRAVA 1 – 3 MSŽD D
ročník 2005-06 08.09.2018 SOKOL PŇOVICE 4 – 5 OP D
ročník 2006 08.09.2018 SOKOL MLADĚJOVICE 17 – 0 OP D
ročník 2007 05.09.2018 FK HLUČÍN 14 – 2 SpSM V
ročník 2008 09.09.2018 FK NOVÉ SADY OLOMOUC 4 – 3 KS N.Sady
    SK ŠUMVALD 0 – 6    
    FK MEDLOV 2 – 4    
ročník  2010 06.09.2018 SOKOL PŇOVICE 19 – 1 OP ŠTBK
    SK UNIČOV 20 – 1    
    FK ŠTERNBERK 11 – 4    
ročník  2010 09.09.2018 SOKOL PŇOVICE 14 – 0 OP Pňov.
    SIGMA OLOMOUC 4 – 11    
    FK ŠTERNBERK 1 – 6    
ročník  2011 09.09.2018 SK UNIČOV 3 – 15 OP Újezd
    SOKOL ÚJEZD u Un. 4 – 9    

 

VÝSLEDKY   15.9. –  16.9.2018                                                                                     
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 16.09.2018 FC VSETÍN 1 – 2 MSŽD V
ročník 2005 16.09.2018 FC VSETÍN 0 – 2 MSŽD V
ročník 2005-06 16.09.2018 SOKOL TROUBELICE 1 – 10 OP V
ročník 2006 15.09.2018 TJ GRANITOL M.BEROUN 0 – 2 OP V
ročník 2007 15.09.2018 FK  TŘINEC 5 – 2 SpSM V
ročník 2008 15.09.2018 SLAVOJ KOJETÍN 3 – 3 KS Babice
    SK ŠUMVALD 2 – 2    
    FK KOZLOVICE 3 – 3    
ročník  2010 15.09.2018 volno   OP  
ročník  2011 16.9-2018 SK UNIČOV 3 – 7 OP Lužice
    SOKOL ÚJEZD u Un. 5 – 6    

 

VÝSLEDKY   22.9. –  23.9.2018                                                                                    
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 22.09.2018 FK  TŘINEC 1 – 0 MSŽD D
ročník 2005 22.09.2018 FK  TŘINEC 2 – 0 MSŽD D
ročník 2005-06 22.09.2018 SK ŠUMVALD 0 – 11 OP D
ročník 2006 22.09.2018 SOKOL DLOUHÁ LOUČKA 16 – 3 OP D
ročník 2007 22.09.2018 FC VSETÍN 6 – 4 SpSM D
ročník 2008 22.09.2018 SOKOL OLŠANY 0 – 4 KS Kozlov.
    SK UNIČOV 0 – 10    
    FK KOZLOVICE 0 – 4    
ročník  2010 23.09.2018 FK ŠTERNBERK 9 -3 OP Uničov
    SIGMA OLOMOUC 14 – 2    
    SK UNIČOV 12 – 2    
ročník  2010 23.09.2018 SK UNIČOV 5 – 5 OP Paseka
    SOKOL ÚJEZD u Un. 8 – 2    

 

VÝSLEDKY   29.9. –  30.9.2018                                                                                     
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 30.09.2018 SK HRANICE 0 – 1 MSŽD V
ročník 2005 30.09.2018 SK HRANICE 2 – 4 MSŽD V
ročník 2005-06 29.09.2018 volno   OP  
ročník 2006 29.09.2018 SK PASEKA 5 – 0 OP V
ročník 2007 29.09.2018 FK FRÝDEK – MÍSTEK 4 – 3 SpSM V
ročník 2008 29.09.2018 volno   KS  
ročník  2010 29.09.2018 SOKOL PŘÍKAZY 12 – 2 OP Přikazy
    FK MEDLOV 2 – 7    
    FK SLAVONÍN 6 – 5    
Ročník  2011 29.09.2018 SK UNIČOV 2 – 13 OP Uničov
    SOKOL ÚJEZD u Un. 2 – 6    
    TATRAN LITOVEL 0 – 10    

 

VÝSLEDKY   6.10. –  7.10.2018                                                                                     
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 06.10.2018 FK ŠUMPERK 2 – 0 MSŽD D
ročník 2005 06.10.2018 FK ŠUMPERK 1 – 1 MSŽD D
ročník 2005-06 06.10.2018 GRANITOL MOR.BEROUN 1 – 7 OP V
ročník 2006 07.10.2018 SOKOL TROUBELICE 3 – 1 OP V
ročník 2007 07.10.2018 FC VÍTKOVICE 4 – 3 SpSM D
ročník 2008 07.10.2018 SOKOL ČECHOVICE 3 – 4 KS Šumv.
    SOKOL OLŠANY 2 – 2    
    SK ŠUMVALD 1 – 5    
ročník  2010 02.10.2018 SOKOL PŘÍKAZY 11 – 3 OP Medlov
    FK MEDLOV 15 – 5    
    FK ŠTERNBERK 8 – 3    
ročník  2010 06.10.2018 FK SLAVONÍN 14 – 5 OP Lužice
    FK MEDLOV 12 – 3    
    FK ŠTERNBERK 12 – 3    
ročník  2010 29.09.2018 SK UNIČOV 2 – 9 OP Lužice
    SOKOL ÚJEZD u Un. 8 – 8    
    TATRAN LITOVEL 3 – 4    

 

VÝSLEDKY   13.10. –  14.10.2018                                                                             
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 14.10.2018 FK HLUČÍN 0 – 3 MSŽD V
ročník 2005 14.10.2018 FK HLUČÍN 1 – 1 MSŽD V
ročník 2005-06 14.10.2018 SOKOL PŇOVICE 2 – 1 OP V
ročník 2006 13.10.2018 SOKOL MLADĚJOVICE odloženo OP V
ročník 2007 14.10.2018 SFC OPAVA 5 – 10 SpSM V
ročník 2008 13.10.2018 SLAVOJ KOJETÍN 3 – 2 KS Přerov
    SK UNIČOV 2 – 4    
    ZUBR BŘEROV 0 –  2    
ročník  2010 13.10.2018 SOKOL PŘÍKAZY 9 – 4 OP ŠTBK
    FK SLAVONÍN 16 – 5    
    FK ŠTERNBERK 7 – 2    
Ročník  2011 14.10.2018 SK UNIČOV 2 – 9 OP Ůjezd
    SOKOL ÚJEZD u Un. 2 – 13    
    TATRAN LITOVEL 0 –  6    

 

VÝSLEDKY   20.10. –  21.10.2018                                                                            
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 20.10.2018 1.FC VIKTORIE PŘEROV 1 – 2 MSŽD D
ročník 2005 20.10.2018 1.FC VIKTORIE PŘEROV 5 – 2 MSŽD D
ročník 2005-06 20.10.2018 SOKOL TROUBELICE 3 – 5 OP D
ročník 2006 20.10.2018 TJ GRANITOL M.BEROUN 6 – 0 OP D
ročník 2007 20.10.2018 BANÍK OSTRAVA 6 – 4 SpSM D
ročník 2008 21.10.2018 SULKO ZÁBŘEH 5 – 2 KS Lužice
    SLAVOJ KOJETÍN 3 – 6    
    FK KOZLOVICE 2 – 3    
ročník  2010   volno      
Ročník  2011 21.10.2018 SK UNIČOV 6 – 10 OP Litovel
    SOKOL ÚJEZD u Un. 9 – 3    
    TATRAN LITOVEL 3 – 5 OP  

 

VÝSLEDKY   27.10. –  28.10.2018                                                                             
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 28.10.2018 ŠSK BÍLOVEC 2 – 1 MSŽD V
ročník 2005 28.10.2018 ŠSK BÍLOVEC 2 – 1 MSŽD V
ročník 2005-06 28.10.2018 SK ŠUMVALD 0 – 13 OP V
ročník 2006 27.10.2018 SOKOL DLOUHÁ LOUČKA 22 – 0 OP V
ročník 2007 28.10.2018 SK HRANICE 11 – 1 SpSM V
ročník 2008 27.10.2018 SLAVOJ KOJETÍN 5 – 4 KS Kojetín
    SK UNIČOV 0 – 7    
    SULKO ZÁBŘEH 0 – 3    
ročník  2010   volno      
Ročník 2011   volno      

 

VÝSLEDKY   3.11. –  4.11.2018                                                                                     
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 03.11.2018 TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 3 – 0 MSŽD D
ročník 2005 03.11.2018 TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 6 – 2 MSŽD D
ročník 2006 03.11.2018 SK PASEKA 10 – 0 OP D
ročník 2006 04.11.2018 SOKOL MLADĚJOVICE 12 – 1 OP V
ročník 2007 03.11.2018 MFK KARVINÁ 11 – 3 SpSM D
ročník 2008   volno      
ročník  2010   volno      
Ročník  2011   volno      

 

VÝSLEDKY   10.11. –  11.11.2018                                                                                  
ročník datum soupeř výsledek    
ročník 2004 10.11.2018 BANÍK OSTRAVA 1 – 0 MSŽD V
ročník 2005 10.11.2018 BANÍK OSTRAVA 4 – 4 MSŽD V
ročník 2005-06   volno      
ročník 2006   volno      
ročník 2007 11.11.2018 1.HFK OLOMOUC 1 – 2 SpSM V
ročník 2008   volno      
ročník  2010   volno      
Ročník  2011   volno