Podzim sezóna 2018-2019

PROGRAM   13.10. –  14.10.2018                                                                                  
ročník datum soupeř výsledek kde
ročník 2004 14.10.2018 FK HLUČÍN MSŽD V
ročník 2005 14.10.2018 FK HLUČÍN MSŽD V
ročník 2005-06 14.10.2018 SOKOL PŇOVICE OP V
ročník 2006 13.10.2018 SOKOL MLADĚJOVICE OP V
ročník 2007 14.10.2018 SFC OPAVA SpSM V
ročník 2008 13.10.2018 SLAVOJ KOJETÍN KS PŘEROV
    SK UNIČOV    
    ZUBR PŘEROV    
ročník  2010 13.10.2018 SOKOL PŘÍKAZY OP ŠTERNBERK
    FK SLAVONÍN    
    FK ŠTERNBERK    
ročník  2011 14.10.2018 SK UNIČOV OP ÚJEZD u Un.
    SOKOL ÚJEZD u Un.    
    TATRAN LITOVEL    

 

PROGRAM   20.10. –  21.10.2018                                                                                  
ročník datum soupeř výsledek kde
ročník 2004 20.10.2018 1.FC VIKTORIE PŘEROV MSŽD D
ročník 2005 20.10.2018 1.FC VIKTORIE PŘEROV MSŽD D
ročník 2005-06 20.10.2018 SOKOL TROUBELICE OP D
ročník 2006 20.10.2018 GRANITOL MOR.BEROUN OP D
ročník 2007 20.10.2018 BANÍK OSTRAVA SpSM D
ročník 2008 21.10.2018 SLAVOJ KOJETÍN KS LUŽICE
    SULKO ZÁBŘEH    
    FK KOZLOVICE    
ročník  2010 20.10.2018 VOLNO OP  
ročník  2011 21.10.2018 SK UNIČOV OP LITOVEL
    SOKOL ÚJEZD u Un.    
    TATRAN LITOVEL    

 

PROGRAM   27.10. –  28.10.2018                                                                                  
ročník datum soupeř výsledek kde
ročník 2004 28.10.2018 ŠSK  BÍLOVEC MSŽD V
ročník 2005 28.10.2018 ŠSK  BÍLOVEC MSŽD V
ročník 2005-06 28.10.2018 SK ŠUMVALD OP V
ročník 2006 27.10.2018 SOKOL DLOUHÁ LOUČKA OP V
ročník 2007 28.10.2018 SK HRANICE SpSM V
ročník 2008 bude upřesněn SLAVOJ KOJETÍN KS DOHRÁVKA
    SULKO ZÁBŘEH    
    SK UNIČOV    
ročník  2010   VOLNO OP  
ročník  2011   VOLNO OP  

 

PROGRAM   3.11. –  4.11.2018                                                                                         
ročník datum soupeř výsledek kde
ročník 2004 03.11.2018 TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ MSŽD D
ročník 2005 03.11.2018 TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ MSŽD D
ročník 2005-06   VOLNO OP D
ročník 2006 03.11.2018 SK PASEKA OP D
ročník 2007 03.11.2018 MFK KARVINÁ SpSM D
ročník 2008   VOLNO KS  
ročník  2010   VOLNO OP  
ročník  2011   VOLNO OP  

 

PROGRAM   10.11. –  11.11.2018                                                                                    
ročník datum soupeř výsledek kde
ročník 2004 10.11.2018 BANÍK OSTRAVA MSŽD V
ročník 2005 10.11.2018 BANÍK OSTRAVA MSŽD V
ročník 2005-06   VOLNO OP  
ročník 2006   VOLNO OP  
ročník 2007 11.11.2018 1.HFK OLOMOUC SpSM V
ročník 2008   VOLNO KS  
ročník  2010   VOLNO OP  
ročník  2011   VOLNO OP  

 

HALOVÉ TURNAJE VE ŠTERNBERKU  LISTOPAD 2018                                 
       
03.11.2018   ROČNÍK  2008  
11.11.2018   ROČNÍK  2010  
17.11.2018   ROČNÍK  2011  
18.11.2018   ROČNÍK  2007  
24.11.2018   ROČNÍK  2006  
25.11.2018   ROČNÍK  2009